3. MEDNARODNI POSVET ENERGETSKA UČINKOVITOST V ARHITEKTURI IN GRADBENIŠTVU

Spoštovani člani!

Po dveh uspešno izvedenih posvetih je v pripravi že 3. mednarodni posvet ENERGETSKA UČINKOVITOST V ARHITEKTURI IN GRADBENIŠTVU, v sodelovanju z Univerzu v Mariboru Fakulteti za gradbeništvo. Posvet bo organiziran dne v četrtek, 18.10.2010. V duhu trenutnih razmer na področju gradbeništva bodo vabljeni tuji in domači predavatelji predstavili nabor idej, rešitev in projektov, ki bodo zrcalili rdečo nit letošnjega posveta pod skupnim imenom NOVE PRILOŽNOSTI ZA SLOVENIJO.

Univerza v Mariboru Fakulteta za gradbeništvo
in Društvo gradbenih inženirjev in tehnikov Maribor vabita na

3. mednarodni posvet
ENERGETSKA UČINKOVITOST V ARHITEKTURI IN GRADBENIŠTVU
NOVE PRILOŽNOSTI ZA SLOVENIJO

Dvorana B. Pečenka, UM FG, Maribor
18.oktober 2012

Po dveh uspešno izvedenih posvetih je v pripravi že 3. mednarodni posvet ENERGETSKA UČINKOVITOST V ARHITEKTURI IN GRADBENIŠTVU, ki bo v okviru mednarodnega projekta MOVE potekal v mesecu oktobru 2012 na Univerzi v Mariboru Fakulteti za gradbeništvo. V duhu trenutnih razmer na področju gradbeništva bodo vabljeni tuji in domači predavatelji predstavili nabor idej, rešitev in projektov, ki bodo zrcalili rdečo nit letošnjega posveta pod skupnim imenom NOVE PRILOŽNOSTI ZA SLOVENIJO.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

University of Maribor, Faculty of Civil Engineering
and Association of Civil Engineers and Technicians Maribor invite you to

3rd International Conference
ENERGY EFFICIENCY IN ARCHITECTURE AND CIVIL ENGINEERING
NEW OPPORTUNITIES FOR SLOVENIA

B. Pečenko hall, UM, Faculty of Civil Engineering
18 October 2012

After two successful conferences, the 3rd International Conference ENERGY EFFICIENCY IN ARCHITECTURE AND CIVIL ENGINEERING is being prepared, which will be held in the frame of international project MOVE in October 2012 at University of Maribor, Faculty of Civil Engineering. In the spirit of a present situation in civil engineering, foreign and Slovene lecturers will be invited to present a variety of ideas, solutions and projects which will reflect the central theme of this year’s conference under the common name NEW OPPORTUNITIES FOR SLOVENIA.

INFORMACIJE ZA SPONZORJE IN OSTALE UDELEŽENCE

V mesecu oktobru želimo na Univerzi v Mariboru, Fakulteti za gradbeništvo v sodelovanju z Društvom gradbenih inženirjev in tehnikov Maribor organizirati mednarodni posvet z naslovom »3.Mednarodni posvet Energetska učinkovitost v arhitekturi in gradbeništvu 2012«. Na osnovi Vaših strokovnih referenc iz omenjene tematike, bi Vas želeli povabiti, da aktivno sodelujete kot sponzor na posvetu.

Tematika posveta bi bila primarno usmerjena k informiranju strokovne javnosti s področja gradbene, arhitekturne in tudi druge inženirske stroke s povdarkom NOVE PRILOŽNOSTI ZA SLOVENIJO.

Mednarodni posvet bo organiziran v četrtek dne 18.10.2012 ob 9.00 uri, v predavalnici Boruta Pečenka.

Sponzorstvo je definirano na sledeči način:

• 1000,00€    - Srebrni (razstavljanje na posvetu, objava v zborniku)
  • 500,00€     - Bronasti (razstavljanje na posvetu)

podrobnejše informacije so na spletnem mestu:

kjer najdete podrobnejše informacije glede sklenitve pogodbe in način plačila.

Če se odločite za srebrno sponzorstvo prosimo, da vsebino Vašega prispevka na temo »Energetska učinkovitost v arhitekturi in gradbeništvu – vaše ime prispevka », napišite po predloženi predlogi (normal.dot - najdete na http://www.drustvo-dgitmb.si/posvet2012.htm) v dolžini do 8 strani ter jo pošljite na elektronski naslov na

Fakulteto za gradbeništvo      ali na      Društvo gradbenih inženirjev in tehnikov Maribor
fg.euag@uni-mb.si                                         info@drustvo-dgitmb.si

pod oznako »3. Mednarodni posvet Energetska učinkovitost – sponzorji«

Vljudno Vas prosimo, da Vaš interes za sodelovanje na posvet potrdite na enega izmed omenjenih elektronskih naslovov, da Vas bomo lahko obveščali o podrobnostih in programu posveta. Organizator si pridržuje pravico do manjših sprememb programa.

Red.prof.dr. Miroslav Premrov

Dekan

Stipan Mudražija

Predsednik DGIT-MB